-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
Sony 4548736157163 Głośnik imprezowy Czarny
Symbol:
SRSULT1000.CEL
5590.49
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 80 |
| Dostępność |
|
| Waga | 34 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4548736157163 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Rodzaj produktu | Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Koła transportowe | Tak |
| Typ produktu | Głośnik imprezowy |
| Pobór mocy | 139 W |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 120 - 240 V |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Szerokość produktu | 418 mm |
| Głębokość produktu | 428 mm |
| Waga produktu | 29 kg |
| Wysokość produktu | 1106 mm |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Radio FM | Nie |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Obsługiwane formaty audio | WMA |
| Waga wraz z opakowaniem | 34 kg |
| Przewody | Prąd przemienny, Optyczny |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Dołączony mikrofon | Tak |
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
| Wi-Fi | Nie |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Pasmo Bluetooth | 30 m |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Profile Bluetooth | SPP |
| Profile Bluetooth | LDAC |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | AAC |
| Złącze 6,35 mm | Tak |
| Wejście AUX | Nie |
| Połączenie USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Liczba głośników wysokotonowych | 4 |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Średnica sterownika | 8 cm |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 4 cm |
| Ilość przetworników | 2 |
| Liczba głośników niskotonowych | 1 |
| Głośnik niskotonowy | Tak |
| Średnica głośnika niskotonowego | 32 cm |
| Ilość głośników | 1 |
| Szerokość | 504mm |
| Długość | 1175mm |
| Wysokość | 494mm |