-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
Router Lancom 1800VAW-4G (EU) - DSL - LAN - Zasilanie - WAN - WLAN - 1 wentylator(y) - Zewnętrzny - SMA - 2 dBi
Symbol:
62147
5170.44
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.095 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4044144621475 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Ilość anten | 2 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 2 dBi |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Rodzaj wtyku anteny | SMA |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Diody LED | Sieć WAN |
| Diody LED | LAN |
| Diody LED | WLAN |
| Diody LED | DSL |
| Diody LED | Zasilanie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pobór mocy (max) | 36 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 18 W |
| Emisja ciepła | 144 BTU/h |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 293 mm |
| Waga produktu | 830 g |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | TKIP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-TTLS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-Enterprise |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | MSCHAPv2 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | AES-GCMP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | AES-CCMP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WEP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 802.1x RADIUS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-TLS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-FAST |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-MD5 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-GTC |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-Enterprise |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Metoda autentyczności | PAP, CHAP, MS-CHAP, MS-CHAPv2 |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Śledzenie DHCPv6 | Tak |
| Syslog | Tak |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Funkcje zarządzania | SLA-Monitor (ICMP) |
| Multicast Listener Discovery (MLD) snooping | Y |
| Kształtowanie ruchu | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Wi-Fi | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ax |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11i |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11d |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11h |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11v |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Modulacja | 256-QAM |
| Modulacja | 1024-QAM |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 36 |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 867 |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 1200 Mbit/s |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 11 |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 18 |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 6 |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 300 Mbit/s |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 24 |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 54 |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 9 |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 2 |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 574 |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 5.5 |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 1 |
| Pasmo częstotliwości | 2.4/5 GHz |
| Tunele PPTP/L2TP VPN (maks.) | 25 |
| Standardy 3G | HSPA |
| Standardy 3G | UMTS |
| Obsługiwane pasma UMTS | 800 |
| Obsługiwane pasma UMTS | 2100 |
| Obsługiwane pasma UMTS | 2600 MHz |
| Obsługiwane pasma UMTS | 2500 |
| Obsługiwane pasma UMTS | 900 |
| Obsługiwane pasma UMTS | 700 |
| Obsługiwane pasma UMTS | 1800 |
| Sterowanie pasmem | Tak |
| Standardy 4G | LTE |
| Obsługiwane sieci 4G | 2100 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 800 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2300 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2600 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2500 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 700 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 900 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 3600 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 1800 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 1500 MHz |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Równoważenie obciążenia | Tak |
| Panel sterowania | Nie |
| Szerokość opakowania | 210 mm |
| Wysokość opakowania | 110 mm |
| Głębokość opakowania | 320 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,96 kg |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | DSL |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Serwer DHCP | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Protokół wybierania drogi | OSPFv2 |
| Protokół wybierania drogi | VRRP |
| Protokół wybierania drogi | RIP-2 |
| Protokół wybierania drogi | LISP |
| Protokół wybierania drogi | BGP4 |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 5 |
| Port wan | Ethernet (RJ-45), SFP |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Typ karty SIM | MicroSIM |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 85176200 |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 330mm |
| Wysokość | 110mm |