-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
Robot koszący Dreame A1 Pro (2000 m2)
Symbol:
MLLA7210
5589.84
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 22.5 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6977328064103 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Harmonogram koszenia | Tak |
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 2000 m² |
| Stopień ochrony IP | IPX6 |
| Szerokość koszenia | 22 cm |
| Model | Robot koszący |
| Liczba łopatek | 3 |
| Minimalna wysokość cięcia | 3 mm |
| Kolor produktu | Szary |
| Maksymalna wysokość cięcia | 7 mm |
| Prąd ładowania | 3 A |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Głębokość produktu | 436,5 mm |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 778 x 490 x 309 mm |
| Waga produktu | 12,6 kg |
| Masa stacji bazowej | 3,3 kg |
| Szerokość produktu | 643 mm |
| Wysokość produktu | 261 mm |
| Szerokość | 890mm |
| Długość | 550mm |
| Wysokość | 380mm |