-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
Rittal 7979.711 metr bieżący 16 - 16 A 230 - 230 V 230 V Czarny LCD
Symbol:
436752
6104.27
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 3.52 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4028177948488 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Zakres napięcia AC | 230 - 230 V |
| Maksymalne napięcie | 230 V |
| Zakres prądu AC | 16 - 16 A |
| Waga produktu | 3,1 kg |
| Wysokość produktu | 144 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,34 kg |
| Głębokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Szerokość | 320mm |
| Długość | 152mm |
| Wysokość | 165mm |