-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
Przełącznik zarządzalny LevelOne KILBY GB/L3 28-portowy 19" 10 Gb/s
Symbol:
GTL-2881
5467.48
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.45 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867198988 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Diagnostyka |
| Diody LED | System |
| Diody LED | Uplink |
| Bezpieczeństwo | CB, UL |
| Kolor produktu | Szary |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 35 W |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Prąd wejściowy | 1.5 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Głębokość produktu | 315 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 3,7 kg |
| Statyczna ochrona portu | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS |
| Funkcje DHCP | DHCP snooping |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warstwa przełącznika | L3 |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ad |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1p |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Q |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3z |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1w |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1D |
| Liczba VLANs | 4000 |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Obsługa 10G | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Tagged VLAN |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Private VLAN |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | MAC address-based VLAN |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | IP subnet-based VLAN |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Voice VLAN |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Protocol-based VLAN |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Port-based VLAN |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 904213 h |
| Typ pamięci | DRAM |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Wielkość pamięci flash | 128 MB |
| Telnet | Tak |
| Fizyczne układanie (w szt.) | 8 |
| Wirtualne układanie (w szt.) | 36 |
| Głębokość opakowania | 390 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,3 kg |
| Szerokość opakowania | 590 mm |
| Wysokość opakowania | 133 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Gumowe nóżki | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Protokoły zarządzające | BOOTP/DHCP, SNTP, DNS, LLDP, RMON I, SNMP v1/v2/v3, |
| Protokół rejestracji GARP VLAN (GVRP) | Tak |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 2 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Złącze światłowodowe | SFP+ |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 24 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 5,3 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 590 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 390 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 133 mm |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 128 Gbit/s |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Pamięci bufora pakietów | 1,5 MB |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Prędkość przekazywania | 95,23 Mpps |
| Trasa statyczna | Tak |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 10000 |
| Store-and-forward | Tak |
| Obsługa PoE | Nie |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 150mm |