-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
Płyta główna Gigabyte MS74-HB0 2x LGA4710 Intel Xeon 6 SoC (16x DIMM, 3x SlimSAS (12x SATA), 2xM.2, 2x10Gbe, 2x1Gbe, IPMI, E-ATX
Symbol:
9MS74HB0MR-000
6036.45
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.29 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4719331864439 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Obsługiwana liczba rdzeni procesora | 64 |
| Gniazdo procesora | Socket SP3 |
| Producent procesora | AMD |
| Procesor | AMD EPYC |
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2500 |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Ośmiokanałowy |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2933 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3300 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Format płyty głównej | Extendend ATX |
| Układ płyty głównej | System na chipie |
| System operacyjny | Windows Server 2016 Windows Server 2019 Red Hat Enterprise Linux 7.6 ( x64) Red Hat Enterprise Linux 8.0 ( x64) SUSE Linux Enterprise Server 12 SP4 ( x64) SUSE Linux Enterprise Server 15 SP1 ( x64) Ubuntu 16.04.6 LTS (x64) Ubuntu 18.04.3 LTS (x64) Ubuntu 20.04 LTS (x64) VMware ESXi 6.5 EP15 VMware ESXi 6.7 VMware ESXi 7.0 Citrix Hypervisor 8.1.0 |
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 95% |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Przewody | SATA |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów COM | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| PCI Express x16 gniazda | 5 |
| Liczba obsługiwanych procesorów | 2 |
| Ilość slotów DIMM | 16 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 413mm |
| Długość | 355mm |
| Wysokość | 80mm |
Gwarancja:
36 miesięcy
System operacyjny:
Windows Server 2016
Windows Server 2019
Red Hat Enterprise Linux 7.6 ( x64)
Red Hat Enterprise Linux 8.0 ( x64)
SUSE Linux Enterprise Server 12 SP4 ( x64)
SUSE Linux Enterprise Server 15 SP1 ( x64)
Ubuntu 16.04.6 LTS (x64)
Ubuntu 18.04.3 LTS (x64)
Ubuntu 20.04 LTS (x64)
VMware ESXi 6.5 EP15
VMware ESXi 6.7
VMware ESXi 7.0
Citrix Hypervisor 8.1.0