-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
PROCAB KABEL GŁOŚNIKOWY 2 X 2,5 MM2 - 13 AWG - HIG
Symbol:
PLS225/3
5845.32
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 80 |
| Dostępność |
|
| Waga | 42 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5414795044906 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 300 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Osłona kabla | Tak |
| Żyła kabla | 2 x 0,25 mm² |
| Tworzywo kabla | Miedź beztlenowa |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 500mm |
| Wysokość | 300mm |