-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
Orbitrek eliptyczny z generatorem HMS H1742
Symbol:
17-12-015
5017.63
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | Brak |
| Dostępność |
|
| Waga | 121 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907695518399 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Model | Orbitrek magnetyczny |
| Waga koła zamachowego | 9 kg |
| Maksymalna waga użytkownika | 180 kg |
| Wysokość produktu | 1750 mm |
| Szerokość produktu | 650 mm |
| Szerokość | 1300mm |
| Długość | 560mm |
| Wysokość | 970mm |