-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
Monitor IIYAMA 108cm (42.5") T4329AS-B1AG 16:9 M-Touch 2xHDMI+UBS-C
Symbol:
539800
6044.04
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 80 |
| Dostępność |
|
| Waga | 31 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4948570125579 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Grubość szkła | 3,7 mm |
| Przednia osłona | Czarny |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 98 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 98 kWh |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 577,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 72,8 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 989,6 mm |
| Waga (z podstawą) | 13,7 kg |
| Zakres wilgotności względnej | -20 - 60% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | 14 |
| Odrzucenie dłoni | Tak |
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
| Głębokość opakowania | 144 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 17,6 kg |
| Wysokość opakowania | 730 mm |
| Szerokość opakowania | 1115 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | RS-232 |
| Przewody | HDMI |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Dołączone baterie zdalnego sterowania | Tak |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A73 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Zasięg skanowania w poziomie | 28 - 160 kHz |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Typ matrycy | VA |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ podświetlacza | Bezpośrednia dioda LED |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 108 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 4000:1 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 42,5" |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 94,1 cm |
| Rozmiar plamki | 0,245 x 0,245 mm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 52,9 cm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6,5 ms |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 500 cd/m² |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Ekran matowy | Tak |
| Jasność | 420 cd/m² |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowa |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 20 |
| Twardość powierzchni | 8 |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| OSD | Tak |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Liczba języków OSD | 8 |
| Standard VESA | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Wersja USB | 2.0 |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4/2.0 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| RS-232C | Tak |
| Port USB Touch | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Wersja HDCP | 1.4/2.2 |
| Maksymalne zasilanie USB | 15 W |
| Wysokość produktu | 577,8 mm |
| Szerokość produktu | 989,6 mm |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Głębokość produktu | 72,8 mm |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Waga produktu | 13,7 kg |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 941,2 x 529,4 mm |
| Jasność | 420 cd/m² |
| Ilość portów USB | 2 |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Certyfikaty zgodności | cTUVus |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Panel sterowania | Power (long press for Quick Menu (source, volume +, volume -, brightness +, brightness -, Touch unlock) |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Dokładność pozycjonowania | 2,5 mm |
| Metoda dotykowa | stylus, finger |
| Zawartość opakowania | Wall Mounting Bracket (VESA 300x300), Magnetic holding places for Touch pens (on sides in landscape) |
| System operacyjny | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Certyfikaty | CB, CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA, cTUVus |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 1600mm |
| Wysokość | 930mm |
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Gwarancja:
24 miesięcy
System operacyjny:
All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section.
Przekątna ekranu:
42,5"