-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
MAKITA Młot wyburzeniowy HEX 30mm HM1511 AVT 48,9J 1850W 19,2kg
Symbol:
HM1511
5508.40
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 80 |
| Dostępność |
|
| Waga | 29 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0088381736398 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Redukcja wibracji | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc pobierana | 1500 W |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Głębokość produktu | 781 mm |
| Waga produktu | 19,2 kg |
| Wysokość produktu | 266 mm |
| Częstotliwość udaru (maks.) | 1300 ud./min |
| Energia uderzenia | 48,9 J |
| Poziom wibracji (dłutowanie) | 8 m/s² |
| Głębokość wręgu | 1,5 m/s² |
| Niepewność poziomu dźwięku | 1,6 dB |
| Poziom mocy dźwięku | 105 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 85 dB |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 950mm |
| Wysokość | 380mm |
Dane producenta
Makita Europe N.V.
Jan-Baptist Vinkstraat 2
3070 Kortenberg
Belgium
+48 33 48 40 230
www.makita.com