-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
LevelOne GTP-5271 przełącznik sieciowy Zarządzany L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Obsługa PoE Szary
Symbol:
410856
6233.06
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.62 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867228586 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Diody LED | PoE |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | Link |
| Materiał obudowy | Metal |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Prąd wejściowy | 6 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy (max) | 473,7 W |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 4,52 kg |
| Typ uwierzytelniania | RADIUS |
| Funkcje DHCP | DHCP server |
| Funkcje DHCP | DHCP relay |
| Funkcje DHCP | DHCP snooping |
| Uwierzetylnianie | Guest VLAN, Uwierzytelnianie przez Internet |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv3 |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Algorytmy planowania kolejki | Priority queuing (PQ) |
| Algorytmy planowania kolejki | Weighted Round Robin (WRR) |
| Proxy IGMP | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warstwa przełącznika | L3 |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Technologie wirtualizacji sieci | Tunelowanie Q-in-Q |
| Wdrożenie QinQ | Selective QinQ |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1w |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ad |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1ag |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1D |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3z |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1p |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Q |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ah |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1v |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Protocol-based VLAN |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | MAC address-based VLAN |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Port-based VLAN |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | VLAN Identifier ( VLAN ID) |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Tagged VLAN |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Voice VLAN |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Liczba VLANs | 4096 |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Obsługa 10G | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 32 MB |
| Telnet | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 6 kg |
| Głębokość opakowania | 390 mm |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Szerokość opakowania | 596 mm |
| Gumowe nóżki | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty | CE |
| Funkcje IPv4 i IPv6 | IPv6 Telnet |
| Protokół rejestracji GARP VLAN (GVRP) | Tak |
| Złącze zasilania | Gniazdo wejściowe AC |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 48 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 48 |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 4 |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 12000 |
| Store-and-forward | Tak |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Pamięci bufora pakietów | 512 MB |
| Prędkość przekazywania | 130,944 Mpps |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 400 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 48 |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 30 W |
| Multicast Listener Discovery (MLD) snooping | v1/v2 |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Szerokość | 365mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 85mm |