-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 Intel Core 5 210H 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Ekran dotykowy All-in-One PC 16 GB DDR5-SDR
Symbol:
577424
5475.18
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 80 |
| Dostępność |
|
| Waga | 33.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0198156862433 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Liczba wątków | 12 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,6 GHz |
| Model procesora | 210H |
| Cache procesora | 12 MB |
| Typ procesora | Intel Core 5 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 2,2 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Podstawowa moc procesora | 45 W |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,6 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 2,2 GHz |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Generacja procesora | Intel Core (Series 2) |
| Maksymalna moc turbo | 115 W |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | DIMM/SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Kolor produktu | Szary |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Nazwa koloru | Luna Grey |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 90 W |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 540 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 431 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 192 mm |
| Waga (z podstawą) | 6 kg |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Przewodowa |
| Możliwość podłączenia myszy | Przewodowa |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Dołączona myszka | Tak |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ekran matowy | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Paleta barw | 99% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Układ audio | Realtek ALC233-CG |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Język systemu operacyjnego | Niemiecki |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Gold |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 880mm |
| Wysokość | 800mm |
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
16 GB
Przekątna ekranu:
23,8"