-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
Iiyama LH5565UHSB-B1 signage display Kiosk 138,7 cm (54.6") LED Wi-Fi 800 cd/m2 4K Ultra HD Czarny Procesor wbudowany Android 11
Symbol:
LH5565UHSB-B1
4823.51
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 80 |
| Dostępność |
|
| Waga | 31 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4948570123575 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Odtwarzanie multimediów | Y |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Szerokość ramki (dół) | 1,49 cm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj produktu | Kiosk |
| Szerokość ramki (bok) | 1,49 cm |
| Kolor ramki | Black |
| Standard VESA | Tak |
| Orientacja | Poziomy/Pionowy |
| Szerokość ramki (góra) | 1,49 cm |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 77,7 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,4 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 78 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Waga produktu | 14,6 kg |
| Wysokość produktu | 710 mm |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Szerokość produktu | 1237,5 mm |
| Głębokość wyświetlacza | 55 mm |
| Wysokość wyświetlacza | 710 mm |
| Szerokość wyświetlacza | 1237,5 mm |
| Waga wyświetlacza | 14,6 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | -20 - 60% |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| OSD | Tak |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Norweski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Duński |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Liczba języków OSD | 8 |
| Przeznaczenie | Reklama w telewizji |
| HDCP | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
| Głębokość opakowania | 130 mm |
| Szerokość opakowania | 1386 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 19,8 kg |
| Wysokość opakowania | 845 mm |
| Przewody | RS-232 |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Rozmiar plamki | 0,315 x 0,315 mm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Przekątna ekranu | 54,6" |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 139 cm |
| Typ matrycy | IPS |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 1209,6 x 680,4 mm |
| Jasność | 800 cd/m² |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Zasięg skanowania w poziomie | 28 - 160 kHz |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Wskaźnik zamglenia | 1% |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja USB | 2.0 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Port USB | Tak |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB | 2 |
| Złącze RS232 | Tak |
| Zdalne wejście IR | 1 |
| RS-232C | Tak |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Model wbudowanej karty graficznej | ARM Mali-G52 |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Typ procesora | ARM Cortex |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Producent procesora | ARM |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| System komputerowy | Tak |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A73 |
| Szerokość | 1400mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 900mm |
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
4 GB
Przekątna ekranu:
54,6"