-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
HPE P18422-B21 urządzenie SSD 480 GB 2.5" Serial ATA III MLC
Symbol:
1627619
5814.31
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.15 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4549821299799 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Losowy zapis (4KB) | 15000 IOPS |
| NVMe | Nie |
| Pojemność pamięci SSD | 480 GB |
| Interfejs | SATA |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Liczba zapisów na dysku dziennie (DWPD) | 0,5 |
| Docelowe obciążenie pracą | Read Intensive (RI) |
| Średnie zużycie mocy | 3,36 W |
| Waga produktu | 500 g |
| Szerokość produktu | 127 mm |
| Wysokość produktu | 177,8 mm |
| Głębokość produktu | 228,6 mm |
| Waga (imperialna) | 0,499 kg (1.1 funtów) |
| Obsługiwane produkty | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Szerokość | 235mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 260mm |