-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
G.Skill Trident Z5 Neo RGB F5-6400J3039G16GX2-TZ5NRW moduł pamięci 32 GB 2 x 16 GB DDR5 288-pin DIMM
Symbol:
F5-6400J3039G16GX2-TZ5NRW
5605.43
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.19 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4713294236876 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Prędkość zegara pamięci | 6400 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Opóźnienie CAS | 30 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Podświetlenie | Tak |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Pokrycie ołowiem | Złoto |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Napięcie pamięci | 1.4 V |
| Szerokość | 137mm |
| Długość | 18mm |
| Wysokość | 161mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB