-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
G.Skill Ripjaws S5 F5-5200J4040A32GX2-RS5K moduł pamięci 64 GB 2 x 32 GB DDR5 5200 MT/s 288-pin DIMM
Symbol:
F5-5200J4040A32GX2-RS5K
12502.35
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | Brak |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.13 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4713294235763 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Opóźnienie CAS | 40 |
| Przeznaczenie | PC |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 5200 MT/s |
| On-Die ECC | Tak |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Szerokość | 138mm |
| Długość | 218mm |
| Wysokość | 20mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
64 GB