-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
G.Skill Flare X5 F5-6000J2836G32GX2-FX5 moduł pamięci 64 GB 2 x 32 GB DDR5 6000 MT/s
Symbol:
F5-6000J2836G32GX2-FX5
5530.03
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.13 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4713294237934 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | PC |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Napięcie pamięci | 1.4 V |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 6000 MT/s |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 140mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
64 GB