-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
G.Skill Flare X5 F5-5200J4040A48GX2-FX5 moduł pamięci 96 GB 2 x 48 GB DDR5 5200 MHz
Symbol:
F5-5200J4040A48GX2-FX5
28949.60
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | Brak |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.13 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4713294235596 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Pamięć RAM | 96 GB |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 4800 MT/s |
| Opóźnienie CAS | 40 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Przeznaczenie | PC |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 48 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 MHz |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 145mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
96 GB