-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
G.Skill F5-5200J4040A32GX2-IS moduł pamięci 64 GB 2 x 32 GB DDR5 4800 MT/s
Symbol:
F5-5200J4040A32GX2-IS
26839.77
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | Brak |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.074 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4713294238153 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Opóźnienie CAS | 40 |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Przeznaczenie | PC |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 4800 MT/s |
| Szerokość | 144mm |
| Długość | 17mm |
| Wysokość | 157mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
64 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
• Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.