-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
G.SKILL TRIDENT NEO AMD RGB DDR5 2X16GB 6400MHZ CL32 EXPO WHITE F5-6400J3239G16GX2-TZ5NRW
Symbol:
F5-6400J3239G16GX2-TZ5NRW
9309.64
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.195 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4713294234544 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Podświetlenie | Tak |
| Napięcie pamięci | 1.4 |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Prędkość zegara pamięci | 6400 MHz |
| Korekcja ECC | Nie |
| Profil SPD | Tak |
| Wersja AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | 1.0 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DRAM |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Opóźnienie CAS | 32 |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 135mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
• Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.