-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
EWENT SZAFA DO ŁADOWANIA 30 LAPTOPÓW 15.6" 30 GNIA
Symbol:
432251
5040.45
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 80 |
| Dostępność |
|
| Waga | 98 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8052101432251 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Wymagany montaż | Nie |
| Typ zamka | Klucz |
| Obsługiwane urządzenia przenośne | Laptop |
| Obsługiwane urządzenia przenośne | Tablet |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 30 |
| Zamykanie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Blokada kół | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Szerokość otworu | 3,43 cm |
| Koła transportowe | Tak |
| Ilość półek | 3 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Średnica koła | 12,7 cm |
| Model | Wózek przenośny do zarządzania urządzeniami |
| Długość przewodu | 1,83 m |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Głębokość otworu | 42,2 cm |
| Wysokość otworu | 28,6 cm |
| Waga produktu | 82 kg |
| Głębokość produktu | 580 mm |
| Wysokość produktu | 1127 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 90% |
| Głębokość opakowania | 630 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 98 kg |
| Szerokość opakowania | 650 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Dołączone klawisze | Tak |
| Szerokość | 650mm |
| Długość | 630mm |
| Wysokość | 1270mm |