-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
Bosch Combi-kit 4 outils 18V Bateria
Symbol:
0615990N3A
5443.72
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 23.76 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4059952687599 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Podstawa ładująca | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 3 szt. |
| Wrzeciono | M14 |
| Średnica tarczy szlifierki | 12,5 cm |
| Prędkość znamionowa (szlifierka kątowa) | 9800 RPM |
| Prędkość biegu jałowego szlifierki kątowej (max) | 11000 RPM |
| Młynek kątowy (bez kabla) | 2,3 kg |
| Wiercenie | Tak |
| Średnica tarczy | 13,6 cm |
| Prędkość obrotowa (max) | 4250 RPM |
| Waga piły tarczowej | 2,2 kg |
| Rodzaj piły tarczowej | Piła kompaktowa |
| Rodzaj wkrętaka | Śrubokręt |
| Błąd poziomu wibracji (wkręcanie) | 1,5 m/s² |
| Poziom wibracji (wkręcanie) | 1,6 m/s² |
| Kształt uchwytu | Uchwyt pistoletowy |
| Screwdriver width | 16,3 cm |
| Liczba biegów wkrętarki | 2 |
| Screwdriver height | 21 cm |
| Moment obrotowy wkrętarki (maks) | 64 N·m |
| Screwdriver depth | 7,7 cm |
| Waga wkrętarki | 1,1 kg |
| Prędkość obrotowa wkrętarki na biegu jałowym (maks) | 2100 RPM |
| Szerokość | 734mm |
| Długość | 494mm |
| Wysokość | 412mm |
Dane producenta
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-echterdingen
Germany
+49 (0) 711 400 40990
kontakt@bosch.de