-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
Amewi Mercedes-Benz Unimog Narzędzie Carrier 4WD 1:10 ARTR anthra
Symbol:
522128
6036.35
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4262408976493 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Liczba kanałów | 10 kan. |
| Zalecany wiek (min) | 14 lat |
| Efekty świetlne | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Typ produktu | Off-road truck |
| Dźwięki | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Typ konstrukcji | Prawie gotowy do pracy (ARTR) |
| Kolor obudowy | Antracyt |
| Maksymalny zasięg działania | 150 m |
| Silnik | Matowe |
| Maksymalna prędkość | 30 km/h |
| Typ napędu | Napęd na 4 koła (4WD) |
| Wbudowany servo | Tak |
| Skala | 1:10 |
| Oryginalna nazwa modelu | Unimog |
| Replica | Tak |
| Oryginalna nazwa marki | Mercedes Benz |
| Rodzaj silnika | Silnik elektryczny |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Elektroniczny kontroler prędkości silnika (ESC) | Tak |
| Poziom trudności | Początkujący |
| Waga produktu | 5,65 kg |
| Średnica przednich kół | 11 cm |
| Szerokość produktu | 225 mm |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Średnica tylnych kół | 11 cm |
| Długość produktu | 525 mm |
| Prześwit | 5 cm |
| Rozstaw osi | 30 cm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 640 mm |
| Ilość | 1 |
| Ładowarka | Nie |
| Szerokość opakowania | 400 mm |
| Wysokość opakowania | 340 mm |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymagane baterie | Tak |
| Zgodne rodzaje baterii | AA |
| Napięcie akumulatora (nadajnik) | 1,5 V |
| Liczba baterii (nadajnik) | 4 |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 250mm |