-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
- Kategorie
-
ATIKA Pilarka stołowa BTU 450 4,4KW 400V
Symbol:
A303110
5188.49
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 80 |
| Dostępność |
|
| Waga | 90 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 1000000478105 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 1120mm |
| Długość | 720mm |
| Wysokość | 1150mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Używać środków ochrony osobistej, takich jak okulary i rękawice ochronne.
• Nie dotykać ruchomych części narzędzia podczas pracy.